Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Drugi dzień poszukiwań 26-latka bez rezultatu

Dodano: 10 sierpnia 2020; Dzisiejszy dzień poszukiwań zakończyliśmy bez rezultatu - poinformował piaseczyński WOPR.

26-letni obywatel Indii w niedzielę około godziny 16.00 zniknął nagle z oczu grupie znajomych, z którymi wspólnie przechodził przez Wisłę w okolicy Góry Kalwarii.

Z policyjnych ustaleń wynika, że wczoraj mężczyzna wraz z grupą kilku znajomych wypoczywał na wiślańskiej plaży w pobliżu mostu w Górze Kalwarii. Przed godziną 16.00 postanowili oni przejść na drugi brzeg rzeki. W pewnym momencie grunt pod nogami stracił 26-latek, i natychmiast zniknął pod taflą wody.

W poniedziałek WOPR wraz z Policją Rzeczną, OSP Góra Kalwaria i PSP Piaseczno prowadził poszukiwaniach od miejsca zdarzenia do przeprawy promowej w Gassach.(mat)Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (11)

aha

Data: 11 sierpnia 2020, 08:59 poszukiwania czyli plywanie w kolko z lorentka jak na zalaczonym obrazku ? zlota robota

Marek

Data: 11 sierpnia 2020, 10:50 Smutna informacja . Szkoda człowieka. Kiedyś przy brzance był tak zwany kwadrat . Ludzie tam chodzil pływali i nasze władze zaniedbany ten teren co jest kary godne. Czemu obecna władza tym się nie zajmie . Zgk oczyscił by ten teren . Przygotować do pływania i nikt by na Wisłę nie chodził pływać. Niestety nasi włodarze potrafią tylko drzewa niszczyć i wszystko do okoła. Nawet parku nie zrobią w kturym był by staw kaczki . Drzewa , ławki.

g.k.

Data: 11 sierpnia 2020, 12:28 Może ktoś zrobi porządek z tym naszym woprem bo oni nic nie robią tylko balują nad tą wodą. Tyle kasy idzie na nich a oni tylko imprezują nad wodą

.

Data: 11 sierpnia 2020, 14:02 @ Marek
Park jest nowy ładniutki ino zamknięty na klucz .
Czynny od 15 do 20.(ul.Ks.Sajny)
Większej bzdury nie widziałem ,są wakacje matka z dziećmi posiedziałaby na ławeczce w cieniu,lecz burmistrz (chyba) trzyma klucz w kieszeni.

(Dąbrowski)

Data: 11 sierpnia 2020, 15:27 @Marek
Czyżbyś zapomniał że na kwadracie też młody chłopak się utopił.


Marek

Data: 11 sierpnia 2020, 17:25 @. Niestety w tym naszym mieście jeśli chodzi o włodarzy to taka rękę myje . I trzeba z tym skończyć i wszystko co jest nie tak zgłaszać. Park mogli by zrobić w tym miejscu co jest targ . Tylko z tego co wiem to już ten teren jest sprzedany . Czy to prawda nie wiem . Co do najgorszego skwerka o jakim słyszeliśmy też jest cisza . Nawet burmistrz nie powiadomił prokuratury w tej sprawie. Ale skoro on tego nie zrobił to ja to zrobię. I niech badają sprawę. Tak samo gmina dopuściła się dewastacji zniszczenia drzewa przy kościółku na górce. I też jakoś cicho w tej sprawie. To też zbada prokuratura .

do Marek

Data: 13 sierpnia 2020, 21:53 A Ciebie powinien zbadać psychiatra!!!

do g.k.

Data: 13 sierpnia 2020, 21:59 Zapraszam może Ciebie do zrobienia pożądku z woprem! Zobaczymy czy będziesz potrafił podpłynąć łódką do tonącego tak, żeby go nie uszkodzić. Popływasz też skuterem o ile dasz radę utrzymać si.ę na nim. W Słonecznym patrolu wszystko tak łatwo wyglada, ale w realu to cieżka praca, szkolenia, treningi, a nie balowanie.

Jakoś o tych co zostali uratowani przez wopr, to nikt nie pisze i nie mówi.
Wstydź się za takie obrażanie społęcznie pracującyh ratowników!!!


uczeń na wakacjach

Data: 14 sierpnia 2020, 20:17 @do g.k.
Wstydź się swojej ortografii !

Marek

Data: 14 sierpnia 2020, 21:39 @ do Marek. Wystarczy uderzyć w stół A nożyce się odezwą. Odrazu widać kim jesteś. Jaką pracę wykonujesz . Ja takim osobom jak ty to współczuję. A gminą zainteresuje się prokurator...

do GK, do Marek i do ucznia ...

Data: 17 sierpnia 2020, 16:56 Racja, ortografia to nie jest moja najlepsza strona. Zwłaszcza kiedy czytam komentarze osób totalnie bez pojęcia i che mi się wymiotować. Za to o ratownictwie nieco wiem i o prokuraturze również.
Gratulacje dla Was! Szkoda mojego czasu tutaj...