Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Trafili do policyjnej celi za 65 gramów metamfetaminy

Dodano: 5 października 2019; Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna w środku nocy zatrzymali dwóch mężczyzn, przy których ujawniono niemal 65 gramów metamfetaminy. Obaj trafili do policyjnej celi i nie unikną odpowiedzialności karnej.

Było tuż po północy, kiedy to policjanci z piaseczyńskiego wydziału kryminalnego pełniąc służbę na terenie Góry Kalwarii, zwrócili uwagę na kierowcę i pasażera peugeota. W trakcie legitymowania mężczyźni byli wyraźnie zdenerwowani, lecz po chwili było już wiadomo co jest tego przyczyną. U 27 i 28- latka policjanci ujawnili metamfetaminę. Łącznie niemal 65 gramów. Obaj zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnej celi. Sprawę przejęli funkcjonariusze z komisariatu w Górze Kalwarii, a mężczyźni nie unikną teraz odpowiedzialności karnej.

nadkom. Jarosław Sawicki


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (5)

Freak

Data: 5 października 2019, 18:56 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Olo

Data: 5 października 2019, 19:49 Brawooooo panowie 👍👍👍👍tempić tą patologie z tymi narkotykami już był taki spokuj w tej Gorz Kalwarii 👍👍

Ferdynand kiepski

Data: 5 października 2019, 21:13 Ja Cię kręcę. Ale gruba akcja.

ciekawy Stefan

Data: 5 października 2019, 21:57 \"Sprawę przejęli funkcjonariusze z komisariatu w Górze Kalwarii, a mężczyźni nie unikną teraz odpowiedzialności karnej.\"

W nocy nasi śpią,artykuł nierzetelny o której przejeli mężczyzn ?

Mieszkanka

Data: 7 października 2019, 18:44 Szkoda, że młodzi nadal się tym zajmuja, szkodzą sobie i Innym.