Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Zakupy przez internet - dlaczego warto z nich korzystać?

6 grudnia 2019 r.

Bardzo wiele osób lubi robić zakupy. Nie przeszkadza nam czy odbywają się one w sposób stacjonarny, czy przez internet. Czasami mamy niewiele czasu na to, aby spędzać czas w kolejkach i chodzić po sklepach, dlatego wybieramy kupowanie przez Internet. To doskonała metoda na oszczędność czasu i porównanie wielu produktów.
Czytaj więcej

Swarovski bransoletki - wyraź siebie na milion sposobów

5 grudnia 2019 r.

Styl kobiety dojrzewa przez całe jej życie. Doskonale zdaje sobie ona sprawę, że niektóre sytuacje wymaga od niej nienagannego wyglądu, podczas gdy inne dopuszczają pewną swobodę i pozwalają na własne interpretacje szyku. Swarovski bransoletki wyróżniają się dopasowaniem do wieczorowej sukni, ale i codziennej stylizacji. Podkreślają one klasę kobiety na wystawnym przyjęciu, ale i jej naturalne piękno podczas porannej wizyty w kawiarni. Swarovski bransoletki - jak je nosić, żeby prezentować się wspaniale w każdej sytuacji?
Czytaj więcej

Kalkulator fotowoltaiki - czy warto zainstalować panele słoneczne?

4 grudnia 2019 r.

Paliwa kopalniane się kończą- to nie ekologiczna groźba, tylko fakt. Ceny za energię elektryczną pozyskiwaną w sposób powodujący dużą emisję CO2 rosną- to także fakt. Czy da się coś zrobić, żeby nie odczuć negatywnych skutków? Tak, do tego może Ci być potrzebny kalkulator fotowoltaiki.
Czytaj więcej

Główne zagrożenia w polityce ekologicznej świata

2 grudnia 2019 r.

Naukowcy nie pozostawiają złudzeń – tak niebezpiecznej sytuacji ekologicznej na świecie nie było od tysięcy lat. W niebotycznie szybkim tempie trwa proces wymierania milionów gatunków zwierząt oraz ocieplania się klimatu. To jednak nie wszystko.
Czytaj więcej

Jakie drzewa wzdłuż ogrodzenia?

1 grudnia 2019 r.

Ogrodzenie posesji jest istotne dla wielu właścicieli domów.
Czytaj więcej

Wózek widłowy ręczny – zastosowanie i przeciwwskazania

27 listopada 2019 r.

Wózki widłowe elektryczne i spalinowe przeznaczone są do transportowania i komisjonowania dużych, ciężkich towarów paletowych. Nie zawsze jednak nadają się do innych prac. Z rozwiązaniem przychodzą ręczne wózki widłowe, mające wiele zalet, których brak maszynom z silnikami.
Czytaj więcej

Designer Outlet powiększa przestrzeń handlową i parkingową

20 listopada 2019 r.

Designer Outlet Warszawa rozbudowuje przestrzeń handlową i zwiększa liczbę miejsc parkingowych, dzięki czemu umocni swoją pozycję największego centrum outletowego premium w Polsce.
Czytaj więcej

Góra Kalwaria z góry o wschodzie słońca

7 listopada 2019 r.

Nasz Czytelnik przysłał nam zdjęcie Góry Kalwarii uwiecznionej z pokładu samolotu o wschodzie słońca.
Czytaj więcej

1000 książek dla SP nr 2 w Górze Kalwarii? Pomóż wygrać!

29 października 2019 r.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księcia Janusza w Górze Kalwarii bierze udział w konkursie Empiku „Tysiąc powodów by czytać”, w którym stawką jest 1000 nowych książek dla biblioteki szkolnej.
Czytaj więcej

Loty w tunelu aerodynamicznym – teraz także w Warszawie!

17 października 2019 r.

Poczuj, jak lata się w przestworzach – zarezerwuj dla siebie lot w tunelu aerodynamicznym w Warszawie!
Czytaj więcej