Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Loty w tunelu aerodynamicznym – teraz także w Warszawie!

17 października 2019 r.

Poczuj, jak lata się w przestworzach – zarezerwuj dla siebie lot w tunelu aerodynamicznym w Warszawie!
Czytaj więcej

Skoki spadochronowe nie tylko dla wybranych. Skocz w tandemie!

17 października 2019 r.

Marzysz o tym, żeby skoczyć ze spadochronem? Nie musisz brać udziału w drogich szkoleniach i mieć świetnej kondycji. Wybierz skoki w tandemie!
Czytaj więcej

Na co zwrócić uwagę przy wyborze biura rachunkowego?

8 października 2019 r.

Jeżeli szukasz biura rachunkowego, które będzie posiadało usługi dostosowane do twoich potrzeb, a jednocześnie nie chcesz przepłacać, koniecznie sprawdź ofertę przygotowaną przez biuro księgowe Ząbki.
Czytaj więcej

Rusza mazowiecki program in vitro. Umowy z wykonawcami podpisane

24 września 2019 r.

Dzisiaj Elżbieta Lanc, członek zarządu województwa mazowieckiego i Janusz Sobolewski, zastępca dyrektora Departamentu Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego podpisali umowy z przedstawicielami dwóch warszawskich klinik: Medi Partner Sp. z o.o. i Centrum Zdrowia Warszawa Sp. z o.o, wybranych do realizacji mazowieckiego programu in vitro. Program obejmie 440 par. W sumie władze Mazowsza przeznaczyły na ten cel blisko 6,7 mln zł.
Czytaj więcej

Dlaczego warto skorzystać z cateringu dietetycznego?

23 września 2019 r.

Zalet wynikających ze skorzystania z cateringu dietetycznego jest wiele.
Czytaj więcej

Skaner żył - jak go wykorzystać?

23 września 2019 r.

Skaner żył, zwany też inaczej bezkontaktowym iluminatorem naczyniowym, detektorem żył bądź projektorem żył, to przenośne, zajmujące niewiele miejsca, nieinwazyjne i w pełni bezpieczne urządzenie, które umożliwia lokalizację i wizualizację żył powierzchniowych pacjenta. Rezultat ten osiągany jest dzięki wykorzystaniu światła podczerwonego i laserowego - umiejscowienie żył widoczne jest na powierzchni skóry.
Czytaj więcej

Sprawdzony partner w montażu kominka w Twoim domu

4 września 2019 r.

Nowoczesny kominek stał się dziś nieodłącznym wyposażeniem każdego salonu. Niezależnie, w jakim stylu jest urządzone mieszkanie, łatwo można wpleść w jego wystrój kominek, który nie tylko ozdobi wnętrze, ale także stworzy niepowtarzalną atmosferę szczególnie w jesienne i zimowe wieczory.
Czytaj więcej

Opakowania na wynos – zalety i wady

4 września 2019 r.

Jednorazowe lub wielorazowe opakowania na wynos mają wiele zalet. Dlatego też są niezbędnymi akcesoriami w wielu domach oraz branżach, zwłaszcza gastronomicznej. Jakie to konkretnie zalety? Czy występują również wady? Poniżej przygotowaliśmy krótkie informacje na ten temat.
Czytaj więcej

Najciekawsze miasta Rumunii - co warto zobaczyć?

28 sierpnia 2019 r.

Rumunia jest krajem o bogatej historii i wspaniałej kulturze ludowej, którą warto poznać z bliska. Nie brakuje w niej malowniczych tras turystycznych oraz zapadających w pamięć miast i miasteczek. Które z nich warto odwiedzić w szczególności? Jakie zabytki, muzea i atrakcje czekają na turystów?
Czytaj więcej

Paleta CMYK — co to jest?

28 sierpnia 2019 r.

Paleta CMYK powstała, by usprawnić pracę firm poligraficznych. Jej nazwa pochodzi od angielskich słów oznaczających nazwy kolorów, czyli: cyan, magenta, yellow i key colour/black.
Czytaj więcej