Dobre rozpoczęcie roku zawodników Tang Soo Do Góra Kalwaria

Duży sukces naszych zawodników podczas Grand Prix Polski w Kickboxingu 2020.

8 stycznia 2020 r.

Zawody odbędą się 18 stycznia na sali gimnastycznej w Baniosze.

23 grudnia 2019 r.

W ostatnią sobotę zawodnicy Fighters Dojo Góra Kalwaria uczestniczyli w międzynarodowych zawodach w Rydze - Latvia Open.

15 grudnia 2019 r.

W sobotę zawodnik Fighters Dojo Góra Kalwaria Maciej Lewandowski wywalczył brązowy medal na Pucharze Polski Karate Kyokushin we Włocławku w kategorii Junior Młodszy do 65 kg.

10 grudnia 2019 r.

Nasza drużyna Tang Soo Do Góra Kalwaria wróciła do domu z 8 medalami z XIII European Cup International Mazovia 2019.

4 grudnia 2019 r.

Od wtorku klub ze stadionu przy ul. Wojska Polskiego ma nowy zarząd. Szkółka Korony otrzymała certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej.

26 listopada 2019 r.

23 listopada w Wołominie trzyosobowa drużyna z Góry Kalwarii wywalczyła srebro i brąz.

9 listopada 2019 r.

W derbach gminy Korona Góra Kalwaria pokonała na wyjeździe 1:0 Orła Baniocha. Bramkę na wagę trzech punktów dla klubu ze stadionu przy ul. Wojska Polskiego zdobył Piotr Pamrów.

22 października 2019 r.

19 października w miejscowości Dębe Wielkie k. Mińska Mazowieckiego trzyosobowa drużyna z klubu sportowego TSD Góra Kalwaria stanęła do rywalizacji w wydarzeniu pod nazwą Otwarty Puchar Polski Taekwondo ITF Super CUP 2019.